Nieuw in verkoop

Te koop: Antoon Coolenstraat 9, 6321 BS Wijlre

€ 395.000,- k.k.
€ 3.623,85/m2
Type object Eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
Perceeloppervlakte 401 m²
Woonoppervlakte 109 m²
Aanvaarding In overleg
Status Nieuw in verkoop

Notitie

Algemeen

Een degelijk gebouwde vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage, ruime tuin op het zuidoosten en gelegen in een rustige woonwijk aan een doodlopende straat. Deze woning uit 1966 biedt verrassend veel ruimte en mogelijkheden, verdeeld over maar liefst vier bouwlagen van kelder tot en met zolder. Door de solide basis, het nette onderhoud en reeds genomen duurzaamheidsmaatregelen is dit ee... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
    Bouwjaar 1966
    Status Nieuw in verkoop
    Aangeboden sinds Maandag 11 mei 2026
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 395.000,- k.k.
Status Nieuw in verkoop
Aanvaarding In overleg
Aangeboden sinds Maandag 11 mei 2026
Bouw
Type object Eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwjaar 1966
Dakbedekking Dakpannen
Type dak Zadeldak
Isolatievormen Dakisolatie, Muurisolatie
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 401 m²
Woonoppervlakte 109 m²
Woonkameroppervlakte 28 m²
Inhoud 569 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten 53 m²
Tuinoppervlakte 290 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 3 (en 1 kelder)
Aantal kamers 7 (waarvan 4 slaapkamers)
Staat Normaal
Tuin 2 - Type Achtertuin
Tuin 2 - Staat Normaal
Tuin 3 - Type Voortuin
Tuin 3 - Staat Normaal
Energieverbruik
Energielabel C