Te koop: Commandeurstraat 26, 6281AM Mechelen € 985.000,- k.k. € 4.053,50/m2 woonboerderij, woonhuis, geschakelde woning 12 5 243 m² 3.483 m² ID 84
Verkocht onder voorbehoud Verkocht onder voorbehoud: Heerenhofweg 22A, 6281AR Mechelen € 450.000,- k.k. € 4.639,18/m2 appartement, galerijflat, appartement 4 2 97 m² ID 30
Te koop: Kaumeshoek 16, 5986NB Beringe € 549.500,- k.k. woonhuis, woonboerderij, vrijstaande woning, bedrijfsdienstwoning 5 4 1 170 m² 1.000 m² ID 05499 10
Verkocht onder voorbehoud Verkocht onder voorbehoud: Geenestraat 15, 6031VM Nederweert € 450.000,- k.k. € 2.884,62/m2 woonhuis, eengezinswoning, vrijstaande woning 4 3 156 m² 299 m² ID 62677/9776570 48 1
Verkocht onder voorbehoud Verkocht onder voorbehoud: Eijkerstraat 43, 6269BL Margraten € 397.000,- k.k. € 3.280,99/m2 eengezinswoning, woonhuis, twee onder een kap woning 7 3 121 m² 300 m² ID 40
Te koop: Wilhelminastraat 61, 6285AT Epen € 725.000,- k.k. € 4.801,32/m2 landhuis, woonhuis, vrijstaande woning 7 2 151 m² 1.198 m² ID 48 1
Te koop: Kranestraat 3A, 5961GW Horst € 379.000,- k.k. appartement, benedenwoning, appartement 3 2 1 95 m² ID 05494 25
Te koop: Tangweg 15, 5926PG Venlo € 785.000,- k.k. woonhuis, woonboerderij, vrijstaande woning 6 5 2 210,3 m² 2.775 m² ID 05490 48
Te koop: Steeg 18, 6017AS Thorn € 575.000,- k.k. € 2.385,89/m2 woonhuis, herenhuis, twee onder een kap woning 7 6 241 m² 155 m² ID 62677/10007454 48 1
Te koop: Den Bogerd 9, 5864BK Meerlo € 579.000,- k.k. woonhuis, eengezinswoning, vrijstaande woning 7 6 1 240 m² 991 m² ID 05497 32